Saç ekimi daha hızlı ve kolay

Yeni Fue Tekniği ile

6 Saat
4 Gün
Lokal

İşlem Süresi

Anestezi

İyileşme Süresi

9075138106Hemen Fiyat Al

Saç ekimi daha hızlı ve kolay

Yeni Fue Tekniği ile

6 Saat
4 Gün
Lokal

İşlem Süresi

Anestezi

İyileşme Süresi

5874370318

15 Yıllık tecrübe

20.000 den fazla mutlu müşteri

46 Kişilik uzman ekip

Anlaşmalı A+ hastaneler

Saç Ekimi Fiyatları

En çok merak edilen unsurlardan biri olan Saç Ekimi Fiyatları aslında her kişiye özeldir. Ekilecek saç miktarına ve kullanılacak tekniklere bağlı olarak müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre belirlenmektedir. Siz de hemen fiyat almak için formumuzu doldurup fiyatları görebilirsiniz.
(604) 861-1267

Saç Ekimi Sonuçları

Saç ekiminden sonra ilk 30 gün boyunca ekim yapılan saçların çoğu bir kez geçici olarak dökülür. Daha sonra 3 ay içinde yeniden çıkmaya başlarlar. İlk başlarda daha ince ve dalgalı olan saçlar uzadıkça kalınlaşır ve doğal haline gelirler. Ekilen bütün saçların çıkması ve uzaması 9-12 ayı bulur.
864-258-8294

En iyi Saç Ekim Merkezi

Türkiye’de saç ektirmek için daha iyi bir yer aramakla zaman kaybetmeyin. Estemen, erkeklere özel estetik merkezi, tüm saç ekimlerini garantiliyor. Estemen güvencesi ile dünyanın 49 ülkesinden gelen hastalarımıza başarılı bir şekilde saç ekimi gerçekleştirdik. Siz de bu mutluluğu hemen yaşayın.
3184102674

FUE Saç Ekimi Teknikleri

Klasik FUE tekniği ile saç ekimi işleminden sonra daha konforlu ve hızlı iyileşme süresine sahip olan DHI ve Safir Perkutan teknikleri de uygulanmaktadır.

FUE Yöntemi

Saç ekiminde en çok tercih edilen FUE Tekniği yüksek sayıda saç kökü alımına olanak sağlar. İyileşme süreci en hızlı olan yöntemdir. Enfeksiyon riski çok az olan FUE saç ekimi sonrası iz bırakmaz. Ağrısız bir yöntem olan FUE gerektiğinde ikinci seans saç ekimine olanak sağlar. Deriye ve saç köklerine zarar vereyen bu teknik saç ekiminde uzun yıllardır garantili sonuçlar vermektedir.
self-deaf

DHI Saç Ekimi

Traşsız saç ekim tekniği olarak da bilinen DHI (Direct Hair Impant) tekniğinin en önemli özelliği dikiş veya iz olmadan yapılabilmesidir. Başın arka bölümünde bulunan saçlı deriden alınan greftlerin saçsız alana Choi kalem ile dışarıda beklemeden yerleştirme suretiyle gerçekleştirilir. En büyük avantajı ise greftlerin hava ile temasının kısa sürmesi sebebiyle daha sağlıklı sonuç elde edilebilmesidir.
(610) 281-1251

Safir Perkutan Teknik

Safir Perkutan tekniği günümüzde kullanılan başarılı bir uygulama şeklidir. Saç köklerinin daha yakın ve sık ekiminde gösterdiği başarı, uygulamanın yaygınlaşmasının önünü açmıştır Bu yenilikçi uygulama ile bıyık, sakal ve kaş ekimi de yapılabilmektedir. Traşsız Ağrısız Saç Ekimi uygulamasında tercih edilen Safir Perkutan tekniğinde safir uçlar kullanılmaktadır.
612-961-4738

Bir sorunuz mu var?

Hemen Arayın!

0 (212) 999 77 90

0 (530) 458 25 25

Sakal ve Kaş Ekimi

Sakal ve bıyığınız seyrek ise veya daha az çıkıyorsa Sakal, Bıyık ve Kaş ekimi ile artık bunun da tedavisi var!

Sakal Ekimi

Köselik, seyrek sakal ile bıyık artık geçmişte kalıyor. Sakal ekimi 20-22 yaşlarından itibaren yapılabilir. Ayrıca uzun favori veya iki günlük sakal görüntüsünü seven fakat sakalları düzensiz veya aralıklı çıkan erkekler bu işlemi tercih edebilir. Sakal ektirme işlemi, hiç sakalı çıkmayanlarda olduğu gibi sakalında parça parça kılsız veya seyrek bölgeleri olan erkeklere de uygulanmaktadır

daha fazla

Kaş Ekimi

Kaşlar insan yüzünün en karakteristik bölümlerinden biri olduğu için kişinin ifadesini çok değiştirir. Bakışlarınıza anlam katmanın en kalıcı yolu kaş ekimidir. Hastalık, kaza veya kozmetiksel olarak arzu ettiğiniz görüntüye kavuşmanızı sağlayan kaş ekimi operasyonu, dökülme sonucunda kaşsız kalan bölgeye, donör bölgeden alınan saç köklerinin nakil edilmesi işlemidir.
daha fazla

Sınırlı Sayıda

Ücretsiz saç analizi yaptırmak için hemen randevu al!

Medikal Saç Bakımı İşlemleri

Saç dökülmesi sorununa çözüm arayanlar veya zayıflayan saçlarını güçlendirmek isteyenler için saç bakımı işlemlerini yaptırmak artık çok kolay!

Saç Mezoterapisi

Saç Mezoterapisi saçların gürleşmesi ve dolgun hacme sahip olmak için ihtiyacı olan vitaminlerin, minarellerin, ve proteinlerin kafa derisi içine çok ince iğnelerle ağrısız enjekte edilmesidir. Bu yeni yöntemin klasik ilaç tedavilerine göre en büyük avantajı ilaçların küçük dozlarda bölgesel olarak kullanılmasıdır. Yan etkisi neredeyse hiç yoktur.
daha fazla

PRP Saç Tedavisi

PRP, platelet yönünden zenginleştirilmiş plazma uygulamasıdır. İyileştirici gücü sebebi ile saç dökülme problemi olan hastalarda dökülmeyi durdurur, saç köklerinin yenilenmesini ve güçlenmesini sağlar. PRP tedavisini saç ekimini desteklemek amacı ile saç ekiminden 3 ay sonra düzenli PRP enjeksiyonlarını önermekteyiz.
daha fazla

Hemen Fiyat Al

Formu doldurun, ücretsiz saç analizi ve saç ekim fiyatları hakkında detaylı bilgi için hemen randevu alın! Sizi arayalım.

Gönder

İletişim Bilgileri

Trump Towers İstanbul, Kat:27, Mecidiyeköy, Şişli

0 (212) 999 77 90

0 (530) 468 20 95

mail@estemen.com

7/24 Çağrı Merkezi